Par klīniku

«Cilvēka skaistums ir sejas un ķermeņa daļu harmonija.
Pietiekami ar vienu skatienu, lai to saprastu,
tāpēc ka Skaistums — tās ir jūtas.
Bet man — tā ir vēl arī profesija.»
Dr. Andrejs Kremņevs

Dr. Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnika ir dibināta 1999.gadā un savas 15 gadu ilgās darbības laikā ir iemantojusi savu vēsturi un labu reputāciju. Mūsu klīnika ir plaši specializēta un nodrošināta ar vismūsdienīgākajām medicīnas iekārtām. Dr. Andrejs Kremņevs – augsti kvalificēts plastikas ķirurgs, kurš savas darbības jomā ir ieguvis plašas zināšanas un ievērojamu darba pieredzi, izmanto vienīgi pārbaudītas un efektīvas tehnoloģijas un viskvalitatīvākos materiālus plastisko operāciju veikšanai. Ikviens pacients no mūsu klīnikas speciālistiem saņems individuālu pieeju, īpašu uzmanību un labvēlības pilnu attieksmi.

Plastiskā ķirurģija Latvijā gūst arvien lielāku popularitāti, tāpēc mēs esam gatavi sniegt Jums visplašāko estētisko procedūru un operāciju klāstu. Mūsu klīnikas speciālistu galvenais uzdevums ir vairot pasaulē veselību un skaistumu, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai panāktu harmonisku līdzsvaru starp Jūsu vēlmēm un mūsu iespējām.

Dr. Andrejs Kremņevs veic jebkuras sarežģītības plastiskās operācijas visaugstākajā līmenī. Pēc operācijas periodā pacienti tiek izmitināti ērtās, siltās un komfortablās palātās, kas apgādātas ar visu nepieciešamo ātrākai atlabšanai. Mūsdienīgs aprīkojums, uzmanība un rūpes no personāla puses, mājīgi apstākļi – tas viss ļauj pacientiem uz laiku piemirst par vietu, kurā viņi atrodas, un ļauties domām par brīnišķīgo nākotni, kas viņus sagaida, iegūto skaisto veidolu un pozitīvajām pārmaiņām.

Visus savus jautājumus saistībā ar plastisko ķirurģiju un nepieciešamību to veikt Jūsu konkrētajā gadījumā Jūs varat apspriest ar pašu dr. Kremņevu. Lai pierakstītos uz konsultāciju, atliek vienīgi piezvanīt pa tālruni, kas ir norādīts mājas lapā. Nāciet pie mums, un mēs kopā pierādīsim, ka skaistums patiešām spēj glābt pasauli!

Dr.Kremņeva privātklīnika atbilst publisko ēku vides pieejamības prasībām.

Dr. Kremņeva privātklīnikā personām ar kustību traucējumiem, riteņkrēslu un ratiņu lietotājiem paredzētas iespējas ērti iekļūt un pārvietoties klīnikā.

Ieejas durvis :

Pacientam iespējams uzbraukt, pielietojot slīpo uzbrauktuvi (pandusu).

Pie durvīm 4 stāvā  ir ierīkota zvanu poga ar kuras palīdzību ir iespējams izsaukt personālu, ja nepieciešama palīdzība.

Dr. Kremņeva privātklīnika atbilst Latvijas būvnormatīvam :

LBN 208-08 “Publiskas ēkas un būves” ar brīvo platumu vismaz l,5 m un durvju vērtnes platumu - vismaz 0,9 m.

Dr. Kremņeva privātklīnikā personām ar kustību traucējumiem, riteņkrēslu ir tualetes telpa un pēcoperācijas palata ar speciālu palīgaprīkojumu.
Ēkās izbūvēti lifti.  

Dr. Kremņeva privātklīnikā personām ar redzes vai dzirdes traucējumiem nodrošināta iespēja saņemt nepieciešamo vizuālo informāciju:

  • ēku ieejas un telpas aprīkotas ar labi uztveramām norādēm un labi izgaismotu vizuālo informāciju;
  • kāpņu pirmie un pēdējie pakāpieni marķēti ar spilgtu kontrastējošu dzeltenu 5 cm platu svītru visā kāpņu platumā.

Plastiskais ķirurgs dakteris Andrejs Kremņevs

Dr. Kremņev

Jaunība, skaistums, veselība – cilvēka galvenā bagātība. To saglabāt palīdz plastiskā ķirurģija – medicīnas virziens, kur vienlīdz svarīga ir gan zinātniskā pieejas, gan skaistuma izjūta.

Jā, plastiskais ķirurgs kā skulptors nevis vienkārši darīs visu, lai saglabātu un atjaunotu cilvēka skaistumu, bet arī parūpēsies par jūsu veselības un jaunības saglabāšanu. Plastiskā ķirurga profesija ir viena no sarežģītākajām medicīnā, viņa arsenālā ir vismūsdienīgākās iekārtas, viņš pārvalda visas metodes, kuras ļauj nevis vienkārši uzlabot ārējo izskatu, bet arī atgriezt ticību sev, mainīt dzīvesveidu, padarīt to labāku, pilnvērtīgāku, pozitīvāku.

Dr. Andrejs Kremņevs – jūsu pavadonis skaistuma harmonijas pasaulē

Viens no labākajiem plastiskās ķirurģijas speciālistiem Latvijā, atzīts speciālists, kura domās ieklausās profesionāļi no visas Baltijas. Viņa pieeja darbam jau sen kalpo par etalonu: rūpīga diagnostika, visu plastiskās operācijas iespēju izpēte, operācijas nekaitīguma vērtējums... Un rezultātā – jauna dzīve ikkatram, kas pārdzīvojis pārvērtības, pilnīga pašpārliecinātība un ticība saviem spēkiem.

Viņa pieredze balstās uz veiktajām neskaitāmām gan sejas, gan ķermeņa plastikas operācijām.
Tie ir vairāki tūkstoši pateicīgu pacientu un mūsu valsts medicīnas asociācijas atzinība.

Viņš – skulptors un augstas klases speciālists, pateicoties kuram plastiskā ķirurģija Latvijā ir kļuvusi vēl drošāka un pieejamāka – kļuvusi ļoti nozīmīga visiem jaunas dzīves uzsācējiem, kuri izlēmuši uzlabot tās kvalitāti.