Botoksa injekcija – lielisks līdzeklis cīņā ar grumbām

Botoksa injekcija – lielisks līdzeklis cīņā ar grumbām

Grumbas ir nevēlams cilvēka nodzīvoto gadu ilguma apliecinātājs, tomēr daudzi no mums vēlas izskatīties jaunāki par saviem gadiem, cenšoties palikt vēl ilgu laiku jauni un veseli. Katram cilvēkam ir jātiecas pēc savas iekšējās harmonijas, tad jebkurš vecums spēs sagādāt lielisku garastāvokli un ziedošu ārieni. Mēs ar prieku Jums pavēstām, ka „Doktora Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnika” parūpēsies par savu klientu veselību un skaistumu.

Bez tam, pie mums ir veicama botoksa injekcija, pašlaik arī ir pieejama tauku slāņa likvidēšana, ko nodrošina vēdera plastika.

Botoksa injekcija – tā ir atjauninoša procedūra, tās popularitāte un efektivitāte ir unikāla.

Kad ir jāveic botoksa injekcija

Kādām jābūt pazīmēm, lai būtu veicamas botoksa injekcijas:

  • grumbas mutes, deguna, vaigu kaulu zonā;
  • „vārnu kājiņas” acu kaktiņos u.c.;
  • grumbas starp uzacīm;
  • „dusmu krunkas” uz pieres.

Šīs injekcijas paralizē sejas muskuļus, pie tam nogludina ādu un likvidē mīmikas atstātās negatīvās pēdas.

Botoksa veikšanas process

Patiesībā botoksa injekcija tiek veikta tikai vienu reizi. Jau otrajā diennaktī pēc injicēšanas preparāts sāk iedarboties. Jāpiebilst, ka preparāta iedarbības sniegtais maksimālais efekts ir novērojams pirmajās divās-četrās nedēļās, pats rezultāts saglabājas aptuveni 6 mēnešus ilgi. Kas attiecās uz preparāta iedarbības ilgumu, tad tas būs atkarīgs no cilvēka metabolizējošo sistēmu zušanas ātruma un kvalitātes. Lai efektu paildzinātu, var veikt papildus botoksa injekcijas. Tad rezultāts saglabāsies aptuveni 9 mēnešus. Var pavisam vienkārši piemirst par savām grumbām – tam ir nepieciešama tikai viena injekcija. Pats galvenais, kas ir jāievēro – tā ir pielietojamā preparāta kvalitāte un speciālistu augstā kvalifikācija un pieredze. Vēršoties mūsu klīnikā, Jūs varat nešaubīties, ka viss tiks paveikts profesionāli.

Botoksa injekcijas ievadīšanas rezultātā izlīdzinās dziļās grumbas, tiek būtiski kavēta jaunu grumbu veidošanās un āda kļūst neticami starojoša un elastīga. Uzticiet savu skaistumu mediķiem, kuri ir īsti mūsu „Doktora Kremņeva klīnikas” profesionāļi un kuriem ir bagāta darba pieredze, un mēs ne tikai ļausim Jums atbrīvoties no liekajām grumbām, bet arī palīdzēsim atbrīvoties no taukiem. Patiesībā mūsu klīnikā vēdera plastika tiek veikta augstā līmenī.

Uzticiet savu skaistumu profesionāļiem, veiciet botoksa injekciju, un Jūs uz ilgu laiku piemirsīsiet par savām grumbām.