Deguna plastika: pakalpojums, kas izpelnījies popularitāti!

Deguna plastika: pakalpojums, kas izpelnījies popularitāti!

„Doktora Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnika” piedāvā profesionālus pakalpojumus rinoplastikas jomā. Tā ir tāda plastiskā operācija, kura palīdz novērst iedzimtus vai iegūtus deguna defektus. Ikviens ķirurgs, kas pašlaik strādā klīnikā, zina, kā atjaunot pareizu deguna formu, kaut vai tās būtu pašas sarežģītākās deformācijas, kas iegūtas mehāniskas iedarbības rezultātā vai arī radušās kādas saslimšanas seku dēļ.

Kad var būt nepieciešama deguna plastika?

Prakse liecina, ka patiesībā pastāv pietiekami daudz iemeslu, lai vērstos pēc palīdzības pie tāda plastiskā ķirurga, kurš specializējies rinoplastikas jomā un spēj efektīvi atrisināt deguna formas problēmu. Un tā, aplūkosim, kad un kam ir nepieciešama deguna plastika:

  • ja deguna deformācijas ir iedzimtas vai iegūtas traumu rezultātā;
  • ja deguna starpsiena ir deformēta, traucējot normālu elpošanu caur degunu;
  • pārmērīgi garš deguns, pārāk platas nāsis, kas cilvēkam izraisa kompleksus;
  • plastiskā operācija var būt vajadzīga tiem pacientiem, kuriem ir pārmērīgi smails, resns vai līks deguns, kā arī vēl piedevām ar neglītu kumpumu.

Starp citu, pašlaik rinoplastikas cenas ir diezgan demokrātiskas, tāpēc profesionālu plastisko ķirurgu pakalpojumi ir pieejami praktiski ikvienam, kam tie nepieciešami;

Deguna plastikas pamatveidi

Pašlaik „Doktora Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnikas” klienti var izvēlēties optimālāko operācijas veidu, pateicoties kam deguna plastika sagādās vēl labākus rezultātus:

  • Atklātā un slēptā rinoplastika (deguna formas izmaiņas, piemēram, sašaurināšana, lieluma samazināšana u.c.).
  • Septoplastika (deguna starpsieniņas deformējuma novēršana).
  • Atkārtota plastika (problemātisko zonu korekcija, kas vēl jānovērš pēc pirmās operācijas veikšanas).
  • Deguna plastika, izmantojot fillerus – implantus, kuri pēc kāda laika iesūcas (aktuāli pie nenozīmīgiem defektiem).

Mūsu klīnika piedāvā samērīgas rinoplastikas cenas un profesionālu pieeju klienta problēmu risināšanai. Pārliecinieties par to, jo mēs zinām, ko nozīmē deguna plastika un kura no pieejamajām tehnoloģijām būs piemērota tieši Jums!