Deguna plastiskā operācija un tās nepieciešamība

Deguna plastiskā operācija un tās nepieciešamība

Plastiskā operācija ir nopietns solis tiem, kuri sapņo par ideālu izskatu. Tiek uzskatīts, ka sejas plastiskā operācija ir ļoti populāra sieviešu vidū. Un neraugoties uz to, ka sievietes tomēr biežāk izšķiras par izmaiņām, pašlaik nereti ir gadījumi, kad šādus pakalpojumus vēlas saņemt arī stiprais dzimums, izvēloties plastiskās un kosmetoloģiskās procedūras sejas zonai. To apstiprina daudzi speciālisti, kuri strādā plastiskās ķirurģijas jomā.

Kāpēc deguna plastiskā operācija ir vajadzīga tik daudziem cilvēkiem?

Gan sievietes, gan vīrieši diezgan bieži uzskata, ka viņiem ir nepieciešama sejas plastiskā operācija. Jo sevišķi pašlaik ir pieprasīta rinoplastika. Tas ir skaidrojams ar to, ka deguns īpaši piesaista uzmanību, jo tas ir izvietots sejas redzamākajā daļā - centrā. Ja ar degunu kaut kas nav kārtībā, tad šī iemesla dēļ daudziem veidojas pamatīgi kompleksi. Jo, piemēram, izvirzījušās ausis vai mazas krūtis vienmēr ir iespējams noslēpt no pārējo skatieniem, taču degunu nav iespējams nomaskēt.

Pašlaik plastiskie ķirurgi šīs zonas korekcijai izmanto pašas jaunākās rinoplastikas metodes.

Kādos gadījumos ir nepieciešama plastiskā operācija degunam:

  • ja deguns ir jāsamazina;,
  • lai palielinātu šo uzkrītošo sejas daļu
  • deguna formas iztaisnošanai;
  • uzrauta deguna formas koriģēšanai;
  • deguna formas labošanai.

Rinoplastika – tas ir ideāls variants tiem cilvēkiem, kuri vēlas atbrīvoties no krākšanas un uzlabot elpošanu caur degunu.

Rinoplastikas sarežģītums atkarīgs daudzējādā ziņā no izvirzītajiem mērķiem. Pirms plastiskās operācijas uzsākšanas, tiek veikts sagatavošanās posms, kura laikā datorā uzmodelē gaidāmo rezultātu. Pateicoties tam pacients var vizuāli pārliecināties par to, kāds būs viņa izskats pēc sejas operācijas pabeigšanas.

Var teikt, ka rinoplastika – tā ir deguna kaulu un skriemeļu pārveidošana, veicot dažus slēptos griezumus. Kā zināms, pacienti dodas mājās tajā pašā dienā, kad ir veikta plastiskā operācija. Kas attiecās uz rehabilitācijas periodu, tad tas var būt atšķirīgs, bet pamatā pacients atsāk savu ierasto ikdienas dzīvi aptuveni pēc 2-3 nedēļām.

Ja kāds šaubās par rinoplastikas nepieciešamību, tad vienmēr ir iespēja konsultēties ar speciālistiem un noskaidrot interesējošos jautājumus.