Kā palielināt krūtis jeb atjaunot to sākotnējo formu

Kā palielināt krūtis jeb atjaunot to sākotnējo formu

Sievietes – viņas ir pārsteidzošas: jūtīgas, maigas, pie kam vienmēr rūpējas par savu ārējo pievilcīgumu. Var pat teikt, ārējam izskatam tiek piešķirta sevišķi svarīga nozīme, lai viņas justos pārliecinoši un ērti. Diemžēl ne visas daiļā dzimuma pārstāves daba ir apveltījusi ar nevainojamu augumu un skaistām krūtīm. Ja ar pirmo uzdevumu iespējams tikt galā pašu spēkiem, ievērojot diētas un sportojot, tad otrs – daudzām ir liela problēma.

Un tā, kā palielināt krūtis, jo sevišķi atgriezt tām sākotnējo formu – tas praktiski nav izdarāms bez ķirurģiskas iejaukšanās, atliek vienīgi paļauties uz plastisko ķirurģiju, kura spēkos ir atrisināt dažāda veida problēmas saistībā ar cilvēka ārējo izskatu.

Pēc statistikas rādītājiem krūšu palielināšana pašlaik interesē daiļā dzimuma pārstāvju lielāko vairumu. Jo tieši šī ķermeņa daļa daudziem kalpo par seksualitātes apliecinātāju. Doktora Kremņeva klīnikā ikdienu vēršas ļoti daudz sieviešu, kuras vēlas veikt krūšu korekciju, tāpēc arī šī operācija tiek uzskatīta par populārāko plastiskajā ķirurģijā.

Ko iespējams pārveidot ar krūšu korekcijas palīdzību:

  • pirmām kārtām – tā ir krūšu palielināšana (lipofilings, silikons);
  • krūšu samazināšana;
  • krūšu pacelšana — formas korekcija, nemainot izmēru.

Doktora Kremņeva klīnikas speciālisti strādā ar pacientēm, kuras interesē ne tikai krūšu palielināšana, bet arī to samazināšana. Un šādu gadījumu mūsdienās ir pietiekami daudz, jo sievietēm lielas krūtis var piešķirt ne tikai lielāku seksualitāti, bet arī sagādāt problēmas, saistītas ar zināmu diskomfortu, dažkārt pat sagādājot grūtības izvēlēties atbilstošu apģērbu. Krūšu samazināšana pašlaik ir tikpat reāli paveicama kā krūšu palielināšana,.

Daudzi maldīgi uzskata, ka silikona krūtis apdraud cilvēka veselību. Mēs ar pārliecību varam apgalvot, ka tas nebūt tā nav. Implantiem, kurus mēs izmantojam savā darbā, ir visi kvalitāti apliecinošie sertifikāti un tie ir apstiprināti atbilstošajās institūcijās. Mūsu plastiskās ķirurģijas klīnikā mēs palīdzam tikt galā ar visdažādākajām problēmām, saistītām ar ārējo izskatu. Pie tam piedāvāto pakalpojumu spektrs neaprobežojas vienīgi ar krūšu izmēra palielināšanu vai samazināšanu. Mēs palīdzam ķermenim atgriezt „zaudēto grāciju”, kā arī mūsu klientiem iegūt skaistumu un iekšējo harmoniju.