Krūšu implanti – krūšu palielināšana, nekaitējot veselībai

Krūšu implanti – krūšu palielināšana, nekaitējot veselībai

Pašlaik plastiskā ķirurģija ir izvērsusies par attīstītu industriju, kura ikvienam cilvēkam ļauj atbrīvoties no dažādām savas ārienes nepilnībām un iegūt maksimāli pievilcīgu izskatu. Neskaitāms daudzums sieviešu un vīriešu visā pasaulē izmanto plastiskās ķirurģijas pakalpojumus, lai veiktu šādas izmaiņas savai ārienei:

  • palielināt krūtis;
  • mainīt deguna formu;
  • atbrīvoties no liekā svara un daudz cita.

Šāda veida ķirurģiskas iejaukšanās sagādā iespēju ikvienam iegūt sev vēlamo izskatu. Plastiskā ķirurģija sevišķu popularitāti izpelnījusies sieviešu vidū, kuras ievieto krūšu implantus. Mūsu klīnika “Kremnev” sniedz visus plastiskās ķirurģijas pakalpojumus, ieskaitot arī krūšu palielināšanu.

Augsti kvalificēts personāls, pirmrindas plastiskās ķirurģijas tehnoloģijas un mūsu klīnikas plašais pakalpojumu piedāvājums ļauj ikvienam veikt izmaiņas savā ārienē atbilstoši vēlmēm, pie kam, ne mazākā mērā nekaitējot veselībai.

Pašlaik silikona krūtis sievietēm – tā ir pilnīgi normāla un dabiska parādība, ļaujot sievietēm izskatīties pievilcīgām un justies pārliecinātām. Plastiskā ķirurģija sniedz iespēju palielināt krūtis līdz vēlamajam izmēram, pēc kā sieviete var justies vēl sievišķīgāka.

Pašlaik pastāv vairāki krūšu implantu veidi, ļaujot ikvienai sievietei izvēlēties sev optimālāko variantu. Pirmais variants – tie ir krūšu implanti, kas pildīti ar fizioloģisku šķīdumu. Šis variants atšķiras ar diezgan zemo cenu, pateicoties kam ir praktiski pieejams ikvienam. Ar šādu implantu palīdzību, kuri ir ne tikai pieejami, bet arī pieņemami savas kvalitātes ziņā, daudzām sievietēm ir sagādāta iespēja palielināt krūtis.

Tomēr lielāko popularitāti guvuši silikona implanti, kuri ir pildīti ar gēlu. Mūsu plastiskās ķirurģijas klīnika “Kremnev” veic krūšu palielināšanu, pielietojot tieši šo krūšu implantu veidu, ļaujot sasniegt vēlamo rezultātu bez jebkāda kaitējuma veselībai. Šādas silikona krūtis izskatās maksimāli dabiski, sievišķīgi un pievilcīgi, pateicoties kam sieviete kļūst vēl pārliecinošāka par sevi un atraisītāka.

Palielināt krūtis – tā ir lieliska iespēja padarīt savu ķermeni vēl skaistāku un graciozāku ar plastiskās ķirurģijas palīdzību.