Krūšu palielināšana. Silikons – ideāls variants

Krūšu palielināšana. Silikons – ideāls variants

Mūsu organismam ne sevišķi patīk, ja tajā tiek ievietots kāds svešķermenis. Šāda iejaukšanās izraisa dabisku atgrūšanas reakciju. Un krūšu palielināšana ar implantu palīdzību nav izņēmums. Tomēr, izmantojot materiālus, kuriem piemīt augsta bioloģiskā savienojamība, atgrūšanās risks tik samazināts līdz minimumam.

 

Zinātnieki nepārtrauc meklēt aizvien jaunus un pilnveidotākus materiālus, un pašlaik silikona krūtis ir vislabākais sieviešu ķermeņa estētiskā rakstura problēmu risinājuma variants. Paejot zināmam laikam pēc tam, kad ir veikta krūšu operācija, ievietojot silikonu, ap implantu formējas speciāli audi, kuru sastāvā ir halogēna šķiedras. Tās līdzinās kapsulām, kuras svešķermeni atdala no organisma. Šādas kapsulas veidošanās ir dabiska reakcija, kas rodas pie kontaktēšanās ar jebkura veida materiālu, kas ir ievietots cilvēka organismā.

 

Ja krūšu palielināšana tiek veikta, izmantojot silikona implantus, tad kapsulas veidošanās ir neizbēgama, taču pats galvenais – ir jāpielieto kvalitatīvi materiāli, jo pretējā gadījumā iespējama tāda stāvokļa rašanās, ko sauc par kontrakūru. Kontrakūra var radīt nepatīkamas un sāpīgas sajūtas, ko izraisījuši sabiezējumi (sacietējumi) krūtīs kapsulas apjoma samazināšanās gadījumā.

„Doktora Kremņeva klīnikā” krūšu operācija tiek veikta, izmantojot mūsdienīgus materiālus, kas līdz minimumam samazina saslimšanas risku ar kontrakūru.

Silikona implantu ievietošana

Pastāv trīs implanta ievietošanas standarta veidi:

  • iegriezums pie paduses (visestētiskākais krūšu palielināšanas veids);
  • iegriezums zem krūts;
  • iegriezums pie piena dziedzera.

Pie tam ir arī divi implanta izvietojuma varianti: zem krūšu muskuļa, starp krūts muskuli un piena dziedzeri. Implanta iespējamā ievietošanas veida un vietas izvēli nosaka ārsts. Tas ir atkarīgs no tā, kādam jābūt silikona krūšu izmēram, kā arī no sievietes ķermeņa uzbūves.

Vispievilcīgākais ir iegriezums zem paduses – jo tas nodrošina pašu labāko estētisko efektu. Rēta praktiski nav pamanāma un atrodas apslēptā vietā. „Doktora Kremņeva klīnika” cenšas pielietot tieši šo iegriezuma variantu, lai ķirurga skalpeļa atstātās pēdas būtu mazāk pamanāmas. Taču šeit ir jāņem vērā, ka iegriezums zem paduses, atrazdamies tālu no piena dziedzera, nosaka zināmus izmantojamā implanta izmēra ierobežojumus. Tas nozīmē, ka ar šāda veida griezumu neizdosies iegūt lielas krūtis.