Krūtis, par kurām jūs sapņojāt

Estētiskas krūtis priecē acis un iedvesmo dzejniekus un māksliniekus. Šodien katras sievietes sapnis par ideālām formām ir viegli īstenojams ar plastiskās ķirurģijas palīdzību. Dr. Andreja Kremņeva klīnikā skaistas krūtis radītas jau tik daudz sievietēm, ka par veiksmīgu rezultātu nav jāšaubās.

Ko grib sieviete

Krūšu palielināšanas operācija šodien ir vispieprasītākā. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj veidot dabiski skaistas krūtis, ko tik ļoti gribas vasarā— sauļošanās un dziļu dekoltē sezonā. Dabisks izskats, nemanāmas šuves, jutīguma saglabāšana visā piena dziedzerī, implants nav sajūtams pat taustot — tie ir kvalitatīvi veikto operāciju rādītāji, ar kuriem sevi rekomendējusi Dr. Kremņeva klīnika. Bet galvenais — tieši to vēlas sieviete un tieši tas nav jāzina vīriešiem.

Ja esat nolēmusi kļūt par neatvairāmi skaistu krūšu īpašniece, ņemiet vērā, ka jebkuras veiksmīgas operācijas pamatā ir divi ļoti svarīgi faktori:

  • ķirurga meistarība,
  • izmantojamo implantu kvalitāte.

Par pirmo var teikt, ka dr. Andrejs Kremņevs ar savu ilggadējo nevainojamo praksi jau sen un pārliecinoši ir pierādījis savu meistarību. Kas attiecas uz otro, tad Dr. Kremņeva privātklīnika izmanto Allergan markas implantus. Korporācija Allergan saviem implantiem dod mūža garantiju. Daudzus gadus šī marka ir viena no zinātniski pamatotu tehnoloģiju līderēm krūšu plastiskajā ķirurģijā. Šis ir tas gadījums, par kuru saka: «Firma garantē!»
Allergan implantiem ir plaša stilu un izmēru matrice, kas ļauj veidot jebkuru krūts formu pēc jūsu vēlēšanās.

Divi krūšu palielināšanas veidi

Pirmais veids: ar implantu palīdzību.

Ir divi implanta ielikšanas veidi: zem piena dziedzera un zem muskuļa. Dr. Kremņeva klīnikā priekšroku dod implanta ievietošanai zem muskuļa, jo tad tas nav redzams un sataustāms, ievērojami ilgāk saglabā sākotnējo stāvokli, nenoslīd, bet pats galvenais — ap implantu neizveidojas Bekera kontraktila kapsula. Savukārt sieviete neizjūt diskomfortu un spiedienu uz ribām.

Operācija ilgst 1 stundu un to veic vispārējā narkozē. Vienu dienu jūs uzturēsieties stacionārā, pēc tam 4 nedēļas jāvalkā kompresijas veļa. Operācijas tehnika ir sarežģītāka nekā implanta ievietošana zem dziedzera. Dažas dienas ir jūtams sāpju sindroms, kas efektīvi kupējams ar atsāpinošiem līdzekļiem. Turpmāk sieviete var dzemdēt, barot zīdaini, nirt ar akvalangu un darīt visu to pašu, ko cilvēks bez implantiem.

NB! Metode ieteicama tiem, kas vēlas palielināt krūtis par diviem un vairāk izmēriem.

Otrais veids: lipofilings.

Lipofilings — taukaudu pārnešana no vienas ķermeņa daļas uz citu, šajā gadījumā uz krūtīm. Ar speciāliem instrumentiem caur 2 mm dūrumiem paņem taukus no vēdera, gurnu iekšējās daļas vai citas vietas. Šie tauki tiek rūpīgi apstrādāti pēc Pure Graft sistēmas tehnoloģijas, bet pēc tam sagatavotās dzīvās tauku šūnas injicē piena dziedzerī, kur jau ir to «radinieki», tāpēc konflikts nerodas.

Operācija notiek ambulatori, ar vietējo narkozi, jūs tajā paša dienās varat doties mājās. Iespējama neliela sāpju sajūta tauku ņemšanas vietās, bet pēc pāris dienām tā izzūd.

NB! Metode ieteicama, ja krūšu izmēru palielina par ½-1 izmēru. Tā ir piemērota arī gūžu korekcijai.