Mūžīgais sievišķības simbolss

Gadsimtu garumā cilvēces vīrišķā puse apdzied sieviešu krūtis, bet sievietes norūpējušas par to, kā pietuvināt krūtis ideālam. Kā iegūt skaistas krūtis? Plastisko operāciju ķirurgs Dr. Andrejs Kremņevs ir pārliecināts: ja gribat ātrus, bet galvenais drošus panākumus, jādodas uz plastiskās ķirurģijas klīniku.

Parasti ir četri krūšu operācijas veidi:

  • samazināšana;
  • palielināšana;
  • krūšu savilkšana un
  • visi kopā.

Visā pasaulē zināmākā ir piena dziedzera palielinā- šanas operācija ar implantiem.

Dr. A.Kremņeva klīnikā priekšroku dod implantu ievietošanai zem krūts muskuļiem, nevis zem piena dziedzeriem. No tehniskā izpildījuma redzes viedokļa tā ir sarežģītāka, bet atbilst labas gaumes un skaistuma principiem. Muskuļi izlīdzina pāreju uz implantu un krūtis iegūst lielisku pilienveida formu. Šīs metodes lietošanas rezultātā tiek izslēgta kapsulārās savilkšanās attīstības iespējamība. Tas ir viens no izplatītākajiem sarežģījumiem piena dziedzeru skaistuma ķirurģijā, kura rezultātā apkārt implantam veidojas bieza šķiedraina (fibroza) kapsula.

Operācijas laikā izdarītie griezumi var būt trijās vietās:

  • paduses apkaimē,
  • apkārt areolai vai
  • zem krūtīm

Vispazīstamākais ir pēdējais. Pēc tādas ķirurģiskas iejaukšanās paliek plāna svītriņa, kuru redz tikai paciente un viņas ārsts.

Pirmos rezultātus varēs novērtēt jau pēc diviem, trijiem mēnešiem. Procesi, kuri saistīti ar krūšu vajadzīgās formas iegūšanu, apstājas apmēram ceturtajā mēnesī, bet jau pēc pusgada paciente vispār neatcerēsies, ka reiz apmeklējusi plastiskās ķirurģijas klīniku

Kaut arī krūts operācijas ir ļoti izplatītas, tās ir radīju- šas daudz mītus. Pašus fantastiskāko un noturīgā- ko mītu avots ir paši implanti. Tie varot uzsprāgt, iztecēt, saplīst vai pat aukstumā sasalt, tie gurkst, ja tiem pieskaras, bet krūtis, ja tās aptausta, pēc operācijas kļūst aukstas un nedzīvas. Tas neatbilst patiesībai. Mūsdienu implanti piepildīti ar augstas kohē- zijas (saskares virsmu sasaistīšanās) gēlu. Pat, ja to pārgriež, implanta saturs neiztek.

Implantu ievietošana neizraisa onkoloģisko slimību rašanās risku, piena dziedzeru darbības traucējumus utt. Tas ir vēl viens mīts. Implantu ražošana, kā jebkuru citu medikamentu un preparātu ražošana, notiek ļoti stingrā kontrolē. Daudzie pētījumi apstiprina implantu lietošanas pilnīgu drošību krūts operācijās. Tomēr krūšu palielināšana jebkurā gadījumā ir ķirur- ģiskā iejaukšanās, par ko nevajadzētu aizmirst. Ja plusu no operācijas veikšanas ir vairāk nekā mīnusu, baidīties nevajag. Ķirurga māksla palīdzēs novērst jūsu krūšu nepilnības, pārveidojot tās par skaistu sievišķības simbolu.

Mēs jums veltīsim nedalītu uzmanību un palīdzēsim pieņemt pareizo lēmumu. Dr. Kremņevs atbildēs uz jūsu jautājumiem tikšanās laikā.