Palielināt krūtis – kādu implantu izmantot?

Palielināt krūtis – kādu implantu izmantot?

Jebkurai sievietei vienmēr ir jājūtas maksimāli komforti, pārliecināti un jābūt pievilcīgai. Ārienei šajā gadījumā piemīt noteicošā loma. Bez tam, svarīga nozīme ir arī sievietes seksualitātei. Tomēr ne gluži visas daiļā dzimuma pārstāves daba ir apveltījusi ar slaidu augumu un izcilām formām. Plastiskā ķirurģija – tas ir mūsdienīgs jebkuru problēmu risinājums saistībā ar cilvēka ārieni.

Statistika liecina, ka palielināt krūtis vēlas lielākā sieviešu daļa. Sievietei krūtis ir seksualitātes rādītājs – jo tās ir skaistākas, jo pievilcīgāka ir pati sieviete. Tieši tāpēc krūšu palielināšanas operācijas mūsdienās plastiskajā ķirurģijā ir sevišķi populāras.

Palielināt krūtis ar ķirurģiskām metodēm, kuras tiek izmantotas mūsu klīnikā Kremnev – šeit jāmin daudzas svarīgas priekšrocības:

  • palielināt krūtis ir iespējams jebkurā brīdī, iepriekš vienīgi nododot visas vajadzīgās analīzes;
  • krūšu implanti ir absolūti droši un nesagādā nekādu risku sievietes veselībai;
  • silikona krūtis izskatās maksimāli dabiski, palielinot sievietes seksualitāti.

Bez tam, krūšu palielināšana ar implantu palīdzību, ko mūsu klīnika Kremnev piedāvā saviem klientiem, sniedz arī citas priekšrocības. Krūtis saglabā formu, izmērus un tās vienmēr ir paceltas. Tāpat ir arī jāmin, ka atveseļošanās periods aizņem minimāli daudz laika, pēc kura sieviete jūtas pievilcīga un pārliecināta.

Palielināt krūtis pašlaik iespējams ar dažādu implantu pielietošanu. Vispopulārākie ir divu veidu krūšu implanti – gēla un piepildītie ar fizioloģisko šķīdumu. Fizioloģiskais šķīdums ir pilnīgi nekaitīgs cilvēka organismam.

Galvenās priekšrocības, ar kurām ir apveltīti krūšu implanti, kas pildīti ar fizioloģisko šķidrumu, ir to pieņemamā cena. Tomēr, neraugoties uz to, lielāku popularitāti izpelnās krūšu implanti ar silikona gēlu. Šādi implanti ir absolūti sterili, neveido uz krūtīm neglītas rievas un piešķir tām vajadzīgās formas, kuras ilgstoši saglabā savu nemainīgumu.

Silikona krūtis – tā ir lieliska iespēja jebkurai sievietei piešķirt savai ārienei vēl lielāku pievilcību un spilgtumu, jūtoties maksimāli ērti un pārliecinoši.