Plastiskā ķirurģija – optimāls krūšu palielināšanas veids!

Plastiskā ķirurģija – optimāls krūšu palielināšanas veids!

Doktora Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnikā ļoti bieži vēršas jaunas meitenes un vecākas sievietes, kuras sapņo par ideālām krūtīm – vienām interesē krūšu palielināšana, citām –formu nomaiņa. Visumā šādas plastiskās operācijas veikšanas iemesli var būt šādi:

  • nelieli piena dziedzeru izmēri;
  • krūšu asimetrija;
  • ar vecuma īpatnībām saistīta piena dziedzeru involūcija;
  • plastiskā ķirurģija var kļūt par īstu glābiņu, iegūstot dažādas traumas vai veidojoties mastektomijai

Kā palielināt krūtis: pamatposmi

Mūsu klīnikas speciālisti ar maksimālu atbildību attiecās pret tādu operāciju veikšanu, kā krūšu palielināšana. Piedāvājam Jūsu uzmanībai svarīgākos šīs procedūras posmus, kas parasti aptver aptuveni 1 līdz 1,5 stundu ilgu laiku:

  1. Anestēze (vairumā gadījumu mūsdienu plastiskā ķirurģija praktizē vispārējās narkozes ievadīšanu, tā ir maksimāli droša un saudzējoša cilvēka organismam.)
  2. Griezuma veikšana (visbiežāk tā tiek veikta krūšu apakšējās līnijās; pie padusēm, krūšu galu apakšējā puslokā).
  3. Optimālākā implanta izvēle (šajā gadījumā ir svarīgi krūšu izmēri un forma; starp citu, tām pacientēm, kuras interesē jautājums “Kā palielināt krūtis?”, mēdz piedāvāt apaļus un anatomiskus implantu paveidus).
  4. Implanta ievietošana (krūšu palielināšana paredz endoprotēžu implantēšanu aiz piena dziedzeriem vai lielajiem krūšu muskuļiem; šī varianta efektivitāti nosaka ķirurgs, pie tam tiek ņemtas vērā pacientes individuālās rakstura īpatnības).
  5. Šuvju likšana (mūsdienu plastiskā ķirurģija pielieto tādas tehnoloģijas, kuras minimizē rētu veidošanos vai citas negatīvas parādības; zemādas šuves parasti tiek izņemtas pēc 10 dienām kopš operācijas veikšanas.)

Jebkura plastiskā ķirurģija paredz fizisko slodžu ierobežošanu, kā arī neiesaka ilgstošu uzturēšanos saulē u.c. Krūšu palielināšana saistīta ar obligātiem nosacījumiem – speciāla kompresējoša krūštura valkāšana vairāku mēnešu garumā (minimums 1-2 mēneši).

Doktora Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnika – tā ir augsti kvalificētu ķirurgu komanda, kuri spēj ieteikt, kā aizvadīt pēcoperācijas periodu, lai iespējamās negatīvās sekas būtu minimālas vai tādu nebūtu vispār.