Plastiskās operācijas Latvijā ir populāras ne tikai šīs valsts robežās.

Plastiskā ķirurģija, pārsvarā plastiskās operācijas Latvijā pašlaik ir sevišķi pieprasītas ne tikai valsts iedzīvotāju vidū, bet arī ārzemniekiem. Šo valsti apmeklē Krievijas un Eiropas valstu iedzīvotāji, lai dotos vizītē pie izciliem ķirurgiem. Kāpēc? Viss ir vienkārši. Tāds iespēju komplekss - profesionāli ārsti, mūsdienīgas tehnoloģijas un jaunākie medicīnas sasniegumi, kā arī pieņemamas cenas, - nav pieejams nevienā kaimiņu valstī. Priekšrocības, ar kurām izceļas plastiskās operācijas Latvijā, ir tik acīmredzamas, ka cilvēki, kuriem nepieciešama plastiskā ķirurģija, ir gatavi ceļot aiz savas valsts robežām, apmaksāt biļetes abos virzienos tā iemesla dēļ, lai saņemtu kādas konkrētas klīnikas piedāvātos pakalpojumus vai dotos pie kāda zināma speciālista.

No vienas puses, šādu interesi raisa ne sevišķi dārgās plastiskās operācijas cenas, no otras puses – augstas klases speciālisti un mūsdienīgas iekārtas.

Tieši kādi pakalpojumi šodien Latvijā ir jo sevišķi pieprasīti?

Saprotams, ka pirmajā vietā ir sejas plastika un krūšu plastika. Sievietes, kuras ir neapmierinātas ar savu ārieni un vēlas uzlabot izskatu, apmeklē klīnikas, kurās visaugstākajā līmenī un pielietojot mūsdienīgākos implantus, tiek veikta:

  • Krūšu palielināšana;
  • Formu korekcija;
  • Savilkšana;
  • Krūšu samazināšana.

Savilkšana un citas manipulācijas, kas ietver krūšu galu formu korekciju u.c. Jaunajām māmiņām, kurām nesen ir dzimuši mazuļi, ir īpaši piedāvājumi: krūšu un vēdera formas atjaunošana. Pie kam plastiskās operācijas cenas ir sevišķi pievilcīga, ņemot vērā šo procedūru augsto pieprasījumu.

Gan sieviešu, gan vīriešu vidū īpašu popularitāti izpelnās:

  • plastiskās operācijas Latvijā ārienes un skaistuma atjaunošanai pēc gūtajām traumām;
  • svaru koriģējošas operācijas;
  • deguna, ausu, lūpu formu koriģējošas operācijas;
  • dzimumorgānu operācijas.

Pēdējos gados ir vērojams ķirurģisko operāciju popularitātes pieaugums vīriešu vidū. Ja agrāk vīrieši nesteidzās ieguldīt naudu savas ārienes uzlabošanā, tad šodien vērojams to stiprā dzimuma pārstāvju skaita pieaugums, kuri plāno apmeklēt klīnikas, lai novērstu lieko svaru vai veiktu sejas plastiskās operācijas. Un izvērtējot visus pieņemamākos piedāvājumus, daudzi cenšas apmeklēt tieši klīnikas Latvijā.